Sitodruk

pic

Jak zagwarantować drukowanym materiałom graficznym doskonałą jakość? Jednym z elementów mających największy wpływ na wygląd wydruku jest zastosowana technika. Nasza drukarnia oferuje Państwu między innymi sitodruk – wydruk metodą mającą szerokie zastosowanie i gwarantującą dużą trwałość i wysoką estetykę. Kiedy warto zdecydować się na wydruk w technice sitodruku?

Sitodruk to technika, która stosowana jest w drukarniach od wielu lat. Jej początki sięgają starożytności – do tzw. malowania szablonowego. Kluczowym elementem stosowanym w tej technice jest sito, którego wolne oczka tworzą matrycę. W czasie drukowania farba rozprowadzana jest po całej powierzchni sita, jednak przeciska się tylko przez wolne oczka, tworząc na wydruku pożądane kształty. W ten sposób powstaje estetyczny, wykończony z dbałością o detal wydruk wysokiej jakości.

Sitodruk ma wiele zalet. Przede wszystkim znajduje szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o materiały drukowane. Nadaje się nie tylko do papieru, ale także do drewna, plastiku, skóry, produktów z tkanin, w tym bawełny. To idealna metoda na wydruk na koszulkach, torbach czy innych gadżetach promocyjnych. Umożliwia uzyskanie wyraźnych kształtów i intensywnych barw o doskonałym odwzorowaniu kolorów. Jest wytrzymały i odporny na blaknięcie i zdzieranie. Nadaje się do powierzchni płaskich i cylindrycznych.

Nasza drukarnia oferuje Państwu druk w technice sitodruku z zachowaniem wszystkich zasad gwarantujących maksymalną jakość wydruku. Stosujemy nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także gęste, wysokogatunkowe farby, które zwiększają trwałość wydruku. Zlecając nam przygotowanie materiałów w technice sitodruku, mogą być Państwo pewni, że dostarczone gadżety promocyjne będą estetycznie wykonane i odporne na uszkodzenia. Wyprodukowane metodą sitodruku nadruki będą wyraźne, estetyczne i przyjemne dla oka, co przełoży się na ich atrakcyjność w oczach potencjalnego klienta.

Potrzebujesz sitodruku?

Podziel się swoimi pomysłami i poznaj naszą ofertę. Wspólnie możemy stórzyć coś wyjątkowego!

Wyślij zapytanie