Sztancowanie

pic

Jak przygotować dopracowane w najmniejszym detalu materiały promocyjne dla firmy lub instytucji? Nasza drukarnia oferuje Państwu profesjonalne wsparcie na każdym etapie produkcji. Oprócz projektowania i wydruku zajmujemy się także sztancowaniem, czyli wykrawaniem pożądanych kształtów. Przygotujemy dla Państwa dowolne materiały reklamowe – nie tylko standardowe wizytówki czy broszury, ale także oryginalne gadżety promocyjne, w ciekawych, a nawet fantazyjnych kształtach.

Stosowaną przez nas metodą uzyskiwania pożądanych kształtów jest sztancowanie. To nowoczesna technika pozwalająca na wycinanie w papierze lub w tekturze dowolnych form, również tych bardzo skomplikowanych. Wykrawanie odbywa się przy użyciu wykrojnika, którego ostrza wycinają w kartonie wcześniej wskazany kształt. Dzięki sztancowaniu można uzyskać formy trudne do osiągnięcia na gilotynie. Szczegóły są dobrze odwzorowane, a efekt to dokładny, starannie wykończony brzeg.

Sztancowanie to metoda, która może znaleźć szerokie zastosowanie. Pozwala wyciąć ulotkę czy broszurę w niestandardowym kształcie, ale też uzyskać brzeg w interesującym kształcie – na przykład w teczce, wizytówce, kartce okolicznościowej czy w broszurce.

Chcą Państwo, by przygotowane materiały reklamujące działalność przyciągały uwagę i były estetycznie wykonane? Nasza drukarnia oferuje profesjonalne sztancowanie. Używamy wysokiej jakości sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów oraz starannie dobieramy papier. Wykrojnik umożliwia nadanie materiałom dowolnych form, a tym samym na maksymalnie dopasowanie ich do Państwa wizji. Chcą Państwo zaskoczyć klientów nietypową wizytówką albo afiszem? Nasza drukarnia pomoże Państwu w osiągnięciu tego celu – oprócz niebanalnego projektu i wysokie jakości wydruku, wykonamy także wycinanie na tyglu (sztancowanie).

Potrzebujesz usługi sztancowania?

Podziel się swoimi pomysłami i poznaj naszą ofertę. Wspólnie możemy stórzyć coś wyjątkowego!

Wyślij zapytanie